kırıkkale prefabrik ev - www.avrupaprefabrikev.com


"Türkiye’nin sanayileşen ili Kırıkkale!de yahşiyan keskin ve delice ilçelerinde bulunan müşterilerimize iki katlı prefabrik evler tek katlı prefabrik evler ve çelik yapılar yapmış bulunmaktayız. Yahşiyanın hacıbalı bedesten ve hisarköyde mevcutta bulunan prefabrik yapı ve çelik yapıların prefabrik ev içini alçıpan kaplama prefabrik yapı bakım onarım bahçe için yüksek tonajlı su deposu ve işletmelerimize güvenlik kabinleri bekçi kabinleri wc li güvenlik kabinleri ekmek büfeleri şantiyelerimize wc kabinler duş kabinleri ve konteynerleri toprak altı su depoları yerinde montaj su depolarıAvrupa prefabrik imalathanesinden demonte halde nakliye ile arsanıza gelmektedir.daha sonra usta prefabrik kurulum ekiplerimiz tarafından  sizin arsanızda kurumu hızlı şekilde tamamlandıktan sonra size teslim edilmektedir.imalattan uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırılan bizim prefabriklerimiz prefabrik imalatçısı olan Avrupa prefabrik fabrikasından demonte halde en kısa sürede hazırlanarak nakliyeye demonte halde teslim edilmektedir.daha sonra kurulum sahasına demonte prefabrik şeklinde gelen prefabrik yapı usta prefabrik kurulum ekiplerimiz tarafından montajı yapılmaktadır. Prefabrik imalatçısı olan Avrupa prefabrik prefabrik ev yapımı konusunda deneyimli prefabrik ev içi tasarımlarını yapan her zaman daha yeni prefabrik ev modelleri tasarlayan ve imal eden Avrupa prefabrik müşteriyi her zaman memnun etmiştir.kırıkkalenin Sulakyurt ve bahçeli ilçelerindeki yol yapım ve bölgedeki taş kömür ocaklarına konteyner yatakhane konteyner yemekhane wc ve duş konteynerleri prefabrik ve konteyner ofis binaları ve yapıları gibi projelere imza atıldı.kırıkkalenin  karakeçili ve çelebi içelerinde prefabrik yazlık villa prefabrik bungalov ev ve ahşap evler prefabrik tatil köyleri prefabrik okul prefabrik kreşler ve bir çok çelik yapıya imza attık.

 

 

 

Detaylı bilgi için :  0212 884 10 10 0553 337 17 45 0553 313 17 44 0553 313 58 60 0544 362 52 64 numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz. 

 

             Peki Prefabrik Evin avantajları ve Neden Prefabrik Ev ?

1.    İnşaat süresi, hem kısadır hemde iklim ve mevsime bağlı değildir.

2.    Tüm maliyetler sözleşme anında belirlenerek sabitlenir.

3.    Güçlü ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

4.    Kurulduktan sonra sökülüp dilediğiniz yere taşınır.

5.    Su basman (Zemin Betonu) dışında betona ihtiyaç duymaz. Her iklim koşulunda, güvenle kullanılır.

6.    Daha az ve kontrol edilebilir sevkiyatlar nedeniyle nakliye giderleri düşüktür.

7.    Binanın kısa sürede teslimi (10-45 gün) satış ve kira getirisi olarak avantaj sağlar.

8.    Pratik hazır prefabrik yapılarda toplam bina ağırlığının daha az olması nedeniyle temel maliyeti azdır.

9.    Bakım ihtiyacı yok denilecek kadar az olmakla birlikte, yenileme ve değişiklik ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunabilmesi, tüm tadilat ve yenilemelerin düşük maliyetli ve kolay oluşu bina değerini ömür boyu yüksek tutar.

10. Modüler sisteminde üretilir. Neredeyse tüm prefabrik imalatlar, projede belirlenen miktarda ve mekanik montajla uygulanabilir olduğundan malzemenin fire ve zayiatı yok denecek kadar az olur.

11. Tüm prefabrik projelerin yalıtım özellikleri, bölgesel ve iklimsel verilere göre tasarlandığından binaya yapılan ilk harcama kısa sürede kendini amorti edebilir.