çanakkale prefabrik ev - www.avrupaprefabrikev.com
"Türkiye'nin büyümekte olan şehri Çanakkale'nin Biga Çan Gelibolu Ayvacık Ezine Yenice Bayramiç Lapseki Gökçeada Bozcada Eceabat gibi ilçelerde kurulabilmektedir. Birçok gezi alanı ve köyleri bulanan Çanakkalede'de kurulmuş olan çok sayıda tek katlı ve çift katlı prefabrik evlerimiz vardır. Kurulumu tamamlanmış olan prefabrik evlerimizi görmek ve fiyat almak için 0212 884 10 10 – 0212 884 11 11 - 0553 337 17 45 - 0553 313 17 44  numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Çanakkale'de kurulumunu yapabileceğimiz prefabrik ev çeşitleri;

 

TEK KATLI PREFABRİK EV

ÇİFT KATLI PREFABRİK EV

ŞANTİYE YEMEKHANELERİ

ŞANTİYE YATAKHANELERİ

KONTEYNER EV ÇEŞİTLERİ

 Çanakkale Prefabrik Ev Fiyatları

Çanakkale ilçelerine kurulmasını istediğiniz prefabrik ev fiyatları, projeye göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde yayınladığımız prefabrik evlerin fiyatları belirlidir. Sizde Çanakkale'deki arsanıza bu evlerden kurmamızı isterseniz fiyat ve detaylı bilgileri 0212 884 10 10 veya 0212 884 11 11 numaralı telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.


Türkiye’nin tarihi illerinden biri olan Çanakkale’de Türkiyenin tüm illerinde olduğu gibi Çanakkale’nin Ayvacık Çan Gökçeada Bayramiç Eceabat Lapseki Biga Ezine çift katlı 146 m²müşterimize teslim edilmiştir. Yenice Bozcaada ve  Gelibolu’da hizmet veren Avrupa Prefabrik  Ayvacık’ın Ahmetce köyü altında 30’a yakın prefabrik yapı müşterilerimize teslim edildi. Ahmetler köyü,Akçin köyü,Babadere köyünde Avrupa prefabrik olarak bir pansiyon projesine imza attık. Babakale, Bademli, Baharlar, Balabanlı, Behramkale, Bektaş, Bilaller köylerinde konteyner ev ve mevcut olan evlere su deposu montajı yaptık. Budaklar, Büyükhusun, Çakmaklar, Çamkabak, Çamköy ,Çatlı Cemaller, Çınarpınar, Demirci köylerinde işletmelere 40 tonluk ve büyük tonajlı su depoları projelerini başarıyla tamamladık. Dibekli, Erecek, Gülpınar, Güzelköy, Hüseyinfakı, İlyasfakı, Kayalar, Keçiyaka, Kestanelik köylerinde çift birleşimli konteyner ev kurulumunu gerçekleştirdik. Kırca, Kısacık, Kızılkeçeli, Kocaköy, Korubaşı köylerinde kampanyalı prefabrik ev fiyatları ile ilgili bilgiler verdik. Kosedere, Koyunevi, Kozlu, Küçükhusun köylerinin sakinleri Avrupa Prefabrik evi beğendiklerini dile getirdiler. kulfal, kuruova, Misvak, Naldöken, Paşaköy, Pınardere, Sapanca köylerinde mezbaa ve hayvancılıkla uğraşan köy sakinleri için 2 adet hangar ve 8 adet toprak altı su depoları montajlarına imza attık Şapköy, Sazlı, Söğütlü, Süleymanköy, Tabaklar, Tamış, Tartışık, Taşağıl, Taşboğaz,Tuzla, Tuzbaşı, Uzunalan, Yeniçam ve Yukarıköy gibi köylerde daha önce Avrupa prefabrik ev Edremit showroomdan bu bölgeye çok kolay hizmet vermektedir. Sık sık deprem olan bu bölgede depreme dayanıklı prefabrik ev villa yapı şeklinde prefabrik yapılar yapılabilmektedir. Makro yapılar çelik ev ve konteyner demonte ev projelerine farklı şekilde metod ile imza atmış bulunmaktayız. Köylerde mevcut olan yapıların toprak altı su deposu ve büyük tonajlı polietilen su depoları işletmeler için güvenlik kabinleri şantiye yemekhane ve yatakhaneleri wc kabinleri duş kabinleri tek katlı ve çift katlı prefabrik yapı tasarım imalat ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Demonte şekilde gelen prefabrik yapı usta prefabrik montaj elemanları sayesinde kolayca ve hızlıca monte edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

"""""